LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

7 maart| Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
MA1 40863 MHC Best MA1 33 13:57 15:30 uit - KG Semi  info Ja
MA2 41108 Etten-Leur MA2 30 14:30 16:00 uit - KG Semi  info Ja
MA3 41088 Hockeyclub Prinsenbeek MA3 14:30 15:00 VELD D  info Ja
Fluiten: Birgit de Bijl (Dames Vet Zon) en Corinne Hoven (Dames Vet Zon)
MA4 41220 HC Walcheren MA2 80 14:10 16:00 uit - KG Zand  info Ja
* AFGELAST *
MA5 41243 HC Tilburg MA9 25 14:05 15:00 uit - KG Semi  info Ja
MA6 41334 Mixed Hockey Club Heesch MA2 13:00 13:30 VELD C  info Ja
Fluiten: Auke Leijten en Eefje Janus (Dames 1)
MB1 19362 HC IJsseloever MB1 50 10:40 12:30 uit - KG Water  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
MB2 41910 Etten-Leur MB3 10:00 10:30 VELD B  info Ja
Fluiten: Jacques van der Schoof (Heren Vet A) en Han van de Sande
MB3 43720 B.H.V. Push MB5 15 15:15 16:00 uit - KG Semi  info Ja
MB4 41915 Etten-Leur MB4 16:00 16:30 VELD C  info Ja
Fluiten: Auke Leijten en Ruben Zwart (JA2)
MB5 43730 B.H.V. Push MB12 15 13:30 14:15 uit - KG Water  info Ja
MB6 44545 Liberty MB4 16:00 16:30 VELD B  info Ja
Fluiten: Martijn Loonen (Heren 5) en Raphael Korse (Heren 1)
MB7 44316 VMHC MB4 14:30 15:00 VELD C  info Ja
Fluiten: Auke Leijten en Ruben Zwart (JA2)
MC1 44610 BH&BC Breda MC1 25 09:05 10:30 uit - KG Water  info Ja
MC2 44825 BH&BC Breda MC2 11:15 12:00 VELD D  info Ja
Fluiten: Marieke Smeets (MA4 zaal (veld MA3)) en Franka Schellekens (MA4 zaal (veld MA3))
MC3 44905 DDHC MC1 11:30 12:00 VELD C  info Ja
Fluiten: Inge Wijma (MA4 zaal (veld MA3)) en Frédérique van Thiel (MA4 zaal (veld MA3))
MC4 45615 DES MC2 25 10:50 11:45 uit - KG Zand  info Ja
MC5 45620 GilzeRijen MC3 15 11:45 12:30 uit - KG Semi  info Ja
MC6 46421 HC Walcheren MC4 10:00 10:30 VELD D  info Ja
Fluiten: Emma Beskers (MA6) en Jet van Oosterhout (MA6)
MD1 47335 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD1 13:15 14:15 VELD A  info Ja
Fluiten: Marc de Looze (Heren Vet A) en Sophie Pheninckx (D1 zaal (=veld D1))
MD2 47150 B.H.V. Push MD2 15 08:15 09:00 uit - KG Water  info Ja
MD3 47020 Hockeyclub Prinsenbeek MD2 13:00 13:30 VELD D  info Ja
Fluiten: Ilona van Gestel (MB2 zaal) en Carmen Goedhart (MB2 zaal)
MD4 47310 HC Walcheren MD2 80 08:55 10:45 uit - KG Zand  info Ja
MD5 43225 GilzeRijen MD1 15 10:15 11:00 uit - KG Semi  info Ja
MD6 43385 B.H.V. Push MD11 08:30 09:00 VELD D  info Ja
Fluiten: Fleur Korte (MB5) en Fay van Eerden (Loopschool A)
MD7 43235 Tempo MD5 45 08:30 10:00 uit - KG Zand  info Ja
MD8 48010 GilzeRijen MD2 09:45 10:30 VELD C  info Ja
Fluiten: Suzanne Ansems (MA6) en Hannah Brekelmans (MA6)
MD9 43615 R.M.H.C. de Pelikaan MD8 45 10:45 12:00 uit - KG Zand  info Ja
JA1 19355 V.M.H.C. CARTOUCHE JA1 56 11:49 14:00 uit - KG Water  info Ja
JA2 42253 GMHC Goes JA1 13:00 13:30 VELD B  info Ja
Fluiten: Bart Veroude (Heren 2) en Jack van Beek (Heren Vet A)
JA3 42475 MHC Olympia JA1 105 12:45 15:15 uit - KG Zand  info Ja
* AFGELAST *
JB1 19347 V.M.H.& C.C. M.O.P. JB1 11:30 12:30 VELD A  info Ja
Fluiten: Han van de Sande en Philip Stubenrouch
JB2 38470 Hockeyclub Schouwen Duiveland JB1 14:15 15:00 VELD B  info Ja
Fluiten: Frans Geurts en Philip Stubenrouch
JB3 38355 HC Tilburg JB4 25 11:05 12:00 uit - KG Water  info Ja
JB4 38375 Were Di Tilburg JB2 16:00 16:30 VELD D  info Ja
Fluiten: Yannick Giraud (Heren 5) en Jasper Spitters (Heren 5)
JC1 39176 Geel-Zwart JC1 50 12:10 14:00 uit - KG Water  info Ja
JC2 39181 BH&BC Breda JC1 25 08:05 09:00 uit - KG Water  info Ja
JC3 39068 B.H.V. Push JC3 11:30 12:00 VELD B  info Ja
Fluiten: Rik Broekhoven (JA2) en Tim Broekhoven (JA2)
JC4 38714 BH&BC Breda JC4 15:00 15:45 VELD A  info Ja
Fluiten: Thomas van Beek (JA2) en Tim Broekhoven (JA2)
JD1 39822 ZwartWit JD1 09:30 10:30 VELD A  info Ja
Fluiten: Marcel Stiefelhagen en Ruben Joosen (JA2 zaal)
JD2 39807 MHCT JD1 10 11:05 12:00 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
JD3 41431 R.M.H.C. de Pelikaan JD3 45 12:15 13:30 uit - KG Zand  info Ja
JD4 41708 HC Tilburg JD5 08:30 09:00 VELD B  info Ja
Fluiten: Jock van Bragt (JB1) en Cas van den Elshout (JB1)

7 maart| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
M6E1 53325 MHC Rapide ME1 90 10:30 12:00 uit - KG Semi  info Ja
M6E2 53394 Hockeyclub Prinsenbeek ME2 25 08:35 09:00 uit - KG Zand  info Ja
M6E3 53418 ZwartWit ME4 09:00 09:00 VELD C  info Ja
  veld C3  
M6E4 53440 MHCT ME1 10 08:50 09:00 uit - KG Zand  info Ja
  veld 2b  
Let op: Uittenue mee!   
M6E5 53553 Oudenbosch ME1 10:15 10:15 VELD F  info Ja
M8E1 50860 Etten-Leur M8E1 30 08:30 09:00 uit - KG Semi  info Ja
M8E2 52163 B.H.V. Push M8E7 15 08:15 09:00 uit - KG Zand  info Ja
M8E3 53166 ZwartWit M8E5 11:30 11:30 VELD F  info Ja
Fluiten: Isa van der Wagt (MB4 zaal) en Bo Timmermans (MB4 zaal)
MF2A 53659 B.H.V. Push MF1 09:00 09:00 VELD A  info Ja
  veld A2  
MF2B 53688 Hockeyclub Prinsenbeek MF2 09:00 09:00 VELD A  info Ja
  veld A3  
MF2C 53719 MHCT MF1 08:30 09:00 VELD A  info Ja
  veld A4  
MF2D 53977 Etten-Leur MF4 08:30 09:00 VELD C  info Ja
  veld C1  
J6E1 54144 Warande JE2 09:00 09:00 VELD C  info Ja
  veld C2  
J6E2 54144 Warande JE1 0 09:00 09:00 uit - KG Zand  info Ja
  veld C2  
J6E3 54228 Hockeyclub Schouwen Duiveland JE1 75 09:00 10:15 uit - KG Semi  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
J6E4 54454 DDHC JE1 15 09:45 10:30 uit - KG Zand  info Ja
  veld 2B  
J8E1 54042 BH&BC Breda J8E3 25 10:50 12:00 uit - KG Zand  info Ja
JF2A 54293 B.H.V. Push JF1 08:30 09:00 VELD A  info Ja
  veld A1  
JF2B 54325 MHC Rapide JF2 09:30 09:30 VELD C  info Ja
  veld C4  


Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play