LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 november| Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
MA1 24942 ZwartWit MA1 13:00 14:00 VELD A  info Ja
  LET OP: tijd gewijzigd!!!  
Fluiten: Maartje Enthoven (Dames 1) en Leon Enthoven
MA2 24949 MHCT MA1 10 12:20 13:30 uit - KG Water  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
MA3 4420 HC Tilburg MA4 11:30 12:00 VELD D  info Ja
Fluiten: Noor Wortelboer (Dames 1) en Sanne Mulder (Dames 1)
MA4 4529 HC Breda MA5 13:00 13:30 VELD B  info Ja
Fluiten: Xavier van Strien en Ko Willemen (Heren 1)
MA5 3885 M.H.C. Goirle MA3 30 16:30 17:30 uit - KG Zand  info Ja
MA6 4534 ZwartWit MA5 25 16:35 17:30 uit - KG Semi  info Ja
MB1 18749 Victoria MB1 45 10:45 12:30 uit - KG Water  info Ja
MB2 4843 GMHC Goes MB1 10:00 10:30 VELD B  info Ja
Fluiten: Han van de Sande en Olaf van de Sande (JA1)
MB3 5640 B.H.V. Push MB5 16:00 16:30 VELD B  info Ja
Fluiten: Mark Engelsman (Heren 2) en Paul van Bavel (Heren 2)
MB4 6306 HC Tilburg MB5 25 14:05 15:00 uit - KG Semi  info Ja
MB5 5651 Hockeyclub Hilvarenbeek MB2 11:30 12:00 VELD C  info Ja
Fluiten: Rowie Verhagen (Dames 4) en Nina Verhagen (Dames 4)
MB6 5940 GilzeRijen MB2 15 16:15 17:00 uit - KG Semi  info Ja
  !!! Spelen bij Warande !!!  
MB6 5940 GilzeRijen MB2 17:00 VELD A  info Nee
deze competitiewedstrijd is een uitwedstrijd van MB6 die op ons veld gespeeld wordt
MB7 5486 Hockeyclub Prinsenbeek MB3 25 12:20 13:15 uit - KG Zand  info Ja
MC1 6757 HC Breda MC1 25 12:50 14:15 uit - KG Semi  info Ja
MC2 7543 Liberty MC1 09:45 10:30 VELD D  info Ja
Fluiten: Sanne van der Avoird (MA1) en Anne Bakx (MA1)
MC3 7548 DDHC MC1 14:30 15:00 VELD D  info Ja
Fluiten: Franka Schellekens (MA3) en Marieke Smeets (MA3)
MC5 7558 MHCD MC2 10:00 10:30 VELD C  info Ja
Fluiten: Anna Vermeulen (MA1) en Marieke Versluis (MA1)
MC6 7639 GilzeRijen MC2 15 15:45 16:30 uit - KG Semi  info Ja
  !!! Spelen bij Warande !!!  
MC6 7639 GilzeRijen MC2 16:30 VELD D  info Nee
deze competitiewedstrijd is een uitwedstrijd van MC6 die op ons veld gespeeld wordt
MD1 8518 Etten-Leur MD1 09:30 10:30 VELD A  info Ja
Fluiten: Philip Stubenrouch en Marco Joosen
MD2 9082 Berkel Enschot MD1 08:30 09:00 VELD B  info Ja
Fluiten: Bouke Westra (JB1) en Lucas van den Wijngaart (JB1)
MD3 10044 HC Tilburg MD3 25 08:35 09:30 uit - KG Semi  info Ja
MD4 9238 B.H.V. Push MD7 13:00 13:30 VELD C  info Ja
Fluiten: Raycke van Dijck (keepersschool B) en Dieke Gabriƫls (MB2)
MD5 9185 MHC Made MD2 15 11:00 11:45 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
MD6 10179 Hockeyclub Hilvarenbeek MD3 08:30 09:00 VELD D  info Ja
Fluiten: Almaz Postma (MB5) en Daphne Roovers (MB5)
MD7 9686 HC Breda MD5 25 12:20 13:30 uit - KG Zand  info Ja
MD8 10513 B.H.V. Push MD15 15 15:15 16:15 uit - KG Zand  info Ja
MD9 10559 B.H.V. Push MD16 08:30 09:00 VELD C  info Ja
Fluiten: Mara de Kort (MA4) en Karlijn Korte (MA4)
JA1 18730 HC Breda JA1 25 12:35 14:15 uit - KG Water  info Ja
JA2 853 Berkel Enschot JA1 25 14:05 15:00 uit - KG Semi  info Ja
JA3 1164 HC Tilburg JA4 14:45 15:30 VELD A  info Ja
  LET OP: tijd gewijzigd!!!  
Fluiten: Wim Attema (Heren Vet B) en Han Robben (Heren Vet B)
JB1 18782 Xenios JB1 11:30 12:30 VELD A  info Ja
JB2 2033 HC Tilburg JB3 25 09:20 10:30 uit - KG Water  info Ja
JB3 1816 DDHC JB2 14:30 15:00 VELD B  info Ja
Fluiten: Joep van den Bogaert (Heren 1) en Raphael Korse (Heren 1)
JB4 2089 ZwartWit JB5 25 15:35 16:30 uit - KG Zand  info Ja
  Let op! Deze wedstrijd zal gespeeld worden bij Hockeyclub Breda veld 3  
JC1 2646 B.H.V. Push JC1 11:00 12:00 VELD B  info Ja
Fluiten: Anton van Opzeeland en Edwin van Langh
JC2 24734 MHC Olympia JC1 105 09:30 11:45 uit - KG Zand  info Ja
JC3 2657 HOCO JC1 13:00 13:30 VELD D  info Ja
Fluiten: Max Boer (JA3) en Joris van Peer (JA3)
JC4 2746 MHCD JC2 14:15 15:00 VELD C  info Ja
Fluiten: Daniƫlle van de Lisdonk (MA3) en Maxime Petiet (MA3)
JD1 2993 HC Breda JD1 25 11:05 12:30 uit - KG Semi  info Ja
JD2 3228 B.H.V. Push JD3 15 15:00 16:00 uit - KG Semi  info Ja
JD3 3482 Liberty JD1 16:00 16:30 VELD C  info Ja
Fluiten: Jinelle Meeusen (MA4) en Julia van Oosterhout (MA4)
JD4 3590 HC Tilburg JD5 25 12:35 13:30 uit - KG Semi  info Ja

1 november| Overig

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Diverse 13154 !Reservering 15:00 VELD F  info Nee
Gilze-Rijen M8E2-Liberty M8E3; dit is een competitiewedstrijd op ons veld ivm veldproblemen van Gilze-Rijen

1 november| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
M6E1 13052 HC Breda ME3 10:15 10:15 VELD F  info Ja
  veld F1  
M6E2 13051 Hockeyclub Prinsenbeek ME3 10:15 10:15 VELD F  info Ja
  veld F2  
M6E3 13331 HC Walcheren ME1 80 08:10 09:30 uit - KG Zand  info Ja
M6E4 13194 MHCT ME2 09:00 09:00 VELD A  info Ja
  veld A4  
M6E5 13345 MHCT ME3 10 08:50 09:00 uit - KG Zand  info Ja
  veld 2c  
Let op: Uittenue mee!   
M8E1 13009 Tempo M8E1 12:30 12:30 VELD F  info Ja
M8E2 13008 Etten-Leur M8E3 13:15 13:45 VELD F  info Ja
M8E3 13305 R.M.H.C. de Pelikaan M8E3 45 08:15 09:00 uit - KG Zand  info Ja
MF2A 13130 B.H.V. Push MF1 15 10:00 10:15 uit - KG Zand  info Ja
MF2B 13127 B.H.V. Push MF2 09:00 09:00 VELD A  info Ja
  veld A2  
MF2C 12983 Hockeyclub Prinsenbeek MF3 25 08:35 09:00 uit - KG Zand  info Ja
J6E1 13106 HC Breda JE1 09:00 09:00 VELD A  info Ja
  veld A3  
J6E2 12955 Tempo JE1 45 10:15 11:00 uit - KG Zand  info Ja
J6E3 13249 Etten-Leur JE2 11:15 11:15 VELD F  info Ja
  veld F1  
J8E1 13233 Liberty J8E1 15 08:00 09:00 uit - KG Zand  info Ja
JF2A 12933 HC Breda JF1 25 08:05 09:00 uit - KG Zand  info Ja
JF2B 15648 Liberty JF1 09:00 09:00 VELD A  info Ja
  veld A1  


Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter