LOGIN
00001.png 00002.png 00003.jpg 00004.png 00005.png 00006.jpg 00010.jpg 00011.jpg 00012.jpg 00013.jpg 00018.jpg 00019.png 00020.png 00021.png 00022.png 00024.png 00028.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

13 april| Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO12-1 B.H.V. Push MO12-3 15 09:20 10:35 uit - KG Water  info
MO12-2 MHC Liberty MO12-2 15 12:15 13:00 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO12-3 MHCT MO12-3 12:10 12:40 Tandarts Ridder  info
Fluiten: Lex Vreijdenberger (JO16-2) en Mats de Hoogh (JO16-2)
MO14-1 VMHC MO14-1 35 09:10 10:45 uit - KG Water  info
MO14-2 B.H.V. Push MO14-6 10:05 10:50 Tandarts Ridder  info
Fluiten: Zoƫ Harting (MO18-1) en Yasmin Wouters (MO18-1)
MO14-3 R.M.H.C. de Pelikaan MO14-4 1 5 Mooibouw  info
Fluiten: Maartje Oomen (MO18-4) en Roos Justine den Dekker (MO18-4)
MO14-4 MHCT MO14-4 12:15 13:00 Mooibouw  info
Fluiten: Floortje van Seeters (Dames 3) en Lisse de Vet (Dames 3)
MO16-1 Hockeyclub Prinsenbeek MO16-1 14:50 15:50 Van Oers  info
Fluiten: Stijn de Vos (Heren Jong 1) en Frank Doggen (Heren Vet C)
MO16-2 BH&BC Breda MO16-4 25 13:20 14:30 uit - KG Water  info
MO16-3 HC Etten-Leur MO16-3 10:40 11:10 Mooibouw  info
Fluiten: Joris Hoogervorst (JO18-2) en Rens Romein (JO16-2)
MO18-1 Hockey Club Naarden MO18-1 12:45 14:00 Van Oers  info
Fluiten: Maartje Enthoven (Dames 2) en Daan Goedhart (Heren 4)
MO18-3 Hockeyclub Prinsenbeek MO18-3 25 13:20 14:15 uit - KG Zand  info
MO18-4 B.H.V. Push MO18-8 14:00 14:30 Tandarts Ridder  info
Fluiten: Robert van der Peijl (Heren 4) en Marijn Ramp (Heren 4)
JO12-1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO12-3 45 14:15 16:00 uit - KG Water  info
JO12-2 B.N.M.H.C. Zwart-Wit JO12-2 25 7 1 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO12-3 Hockeyclub Prinsenbeek JO12-2 25 09:20 10:15 uit - KG Zand  info
JO14-1 DMHC Shinty JO14-1 0 09:15 10:15 uit - KG Water  info
JO14-2 M.H.C. Goirle JO14-1 30 11:40 12:55 uit - KG Water  info
JO16-1 B.H.V. Push JO16-2 09:20 10:20 Van Oers  info
Fluiten: Frank Doggen (Heren Vet C) en Philippe Kwantes (Heren 2)
JO16-2 GMHC Goes JO16-1 14:05 14:50 Mooibouw  info
Fluiten: Mart van der Werf (Keepers Blok 2) en Pieter Vleeming (Heren Jong 2)
JO18-1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO18-3 10:50 12:10 Van Oers  info
Fluiten: Joris de Visser (Heren 2) en Wim Attema (Heren Vet C)
JO18-2 HC Gilze Rijen JO18-1 15 13:25 14:25 uit - KG Water  info

13 april| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO10-Groen B.H.V. Push MO10-5 15 09:30 10:15 uit - KG Zand  info
MO10-Oranje Hockeyclub Prinsenbeek MO10-2 25 5 3 uit - KG Zand  info
MO10-Wit BH&BC Breda MO10-1 2 4 Ko & Flo  info
MO7-1 MHC DES MO7-1 15 1 Xpert Clinic  info
MO8-1 MHC DES MO8-1 15 7 Xpert Clinic  info
MO9-1 Hockeyclub Prinsenbeek MO9-4 25 9 4 uit - KG Water  info
MO9-2 MHC Made MO9-2-mix 15 10:45 11:30 uit - KG Zand  info
MO9-3 HC Mistral MO9-1-mix 35 07:55 09:00 uit - KG Zand  info
JO10-1 B.H.V. Push JO10-3 09:50 10:20 Ko & Flo  info
JO7-1 B.H.V. Push JO7-1 15 10:10 10:25 uit - KG Zand  info
JO8-1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO8-1 14 22 Xpert Clinic  info
JO9-1 B.N.M.H.C. Zwart-Wit JO9-1 08:20 08:50 Van Oers  info
JO9-2 BH&BC Breda JO9-1 1 11 Van Oers  info






 
Hoofdsponsor
Sponsors


Sponsorkliks

Agenda
Twitter
Download de App
Android app on Google Play