LOGIN
00001.png 00002.png 00003.jpg 00004.png 00005.png 00006.jpg 00010.jpg 00011.jpg 00012.jpg 00013.jpg 00018.jpg 00019.png 00020.png 00021.png 00022.png 00024.png 00028.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
JO18-2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Edwin Melessen Email
Coach Vincent Roording Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 mrt DDHC JO18-1
thuis
9 mrt HC Tilburg JO18-2
25
uit route
16 mrt B.H.V. Push JO18-3
15
uit route
23 mrt BH&BC Breda JO18-3
thuis
30 mrt HC Etten-Leur JO18-1
30
uit route
6 apr M.H.C. Goirle JO18-1
thuis
13 apr HC Gilze Rijen JO18-1
15
uit route
20 apr DDHC JO18-1
15
uit route
11 mei HC Tilburg JO18-2
thuis
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DDHC JO18-1 5 15 5 0 0 27 4 0
2 Push JO18-3 5 9 3 0 2 10 4 0
3 Etten-Leur JO18-1 5 8 2 2 1 19 15 0
4 Gilze-Rijen JO18-1 5 8 2 2 1 15 14 0
5 Tilburg JO18-2 5 7 2 1 2 8 5 0
6 Breda JO18-3 5 6 2 0 3 10 20 0
7 Warande JO18-2 5 3 1 0 4 8 16 0
8 Goirle JO18-1 5 1 0 1 4 2 21 0


Uitslagen
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
.. Tilburg JO18-2 DDHC JO18-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Warande JO18-2 Push JO18-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle JO18-1 Etten-Leur JO18-1 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Gilze-Rijen JO18-1 Breda JO18-3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
.. DDHC JO18-1 Goirle JO18-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Etten-Leur JO18-1 Gilze-Rijen JO18-1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Push JO18-3 Tilburg JO18-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Breda JO18-3 Warande JO18-2 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
.. Tilburg JO18-2 Breda JO18-3 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gilze-Rijen JO18-1 Goirle JO18-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Warande JO18-2 Etten-Leur JO18-1 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Push JO18-3 DDHC JO18-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
.. Breda JO18-3 Push JO18-3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Etten-Leur JO18-1 Tilburg JO18-2 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. DDHC JO18-1 Gilze-Rijen JO18-1 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle JO18-1 Warande JO18-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
.. Tilburg JO18-2 Goirle JO18-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Warande JO18-2 Gilze-Rijen JO18-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Breda JO18-3 DDHC JO18-1 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Push JO18-3 Etten-Leur JO18-1 (8-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 2 MAART 2024
  Warande JO18-2 DDHC JO18-1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Gilze-Rijen JO18-1 Tilburg JO18-2 0:00 Sportpark de Vijf Eiken
  Goirle JO18-1 Push JO18-3 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Etten-Leur JO18-1 Breda JO18-3 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
ZATERDAG 9 MAART 2024
  Tilburg JO18-2 Warande JO18-2 0:00 Sportpark Bredaseweg
  Breda JO18-3 Goirle JO18-1 0:00 Sportpark Burg. de Manlaan
  Push JO18-3 Gilze-Rijen JO18-1 0:00 Push
  DDHC JO18-1 Etten-Leur JO18-1 0:00 Sportpark Kloosterweg
ZATERDAG 16 MAART 2024
  Etten-Leur JO18-1 Goirle JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Breda JO18-3 Gilze-Rijen JO18-1 0:00 Sportpark Burg. de Manlaan
  Push JO18-3 Warande JO18-2 0:00 Push
  DDHC JO18-1 Tilburg JO18-2 0:00 Sportpark Kloosterweg
ZATERDAG 23 MAART 2024
  Tilburg JO18-2 Push JO18-3 0:00 Sportpark Bredaseweg
  Warande JO18-2 Breda JO18-3 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Gilze-Rijen JO18-1 Etten-Leur JO18-1 0:00 Sportpark de Vijf Eiken
  Goirle JO18-1 DDHC JO18-1 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZATERDAG 30 MAART 2024
  Goirle JO18-1 Gilze-Rijen JO18-1 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Etten-Leur JO18-1 Warande JO18-2 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Breda JO18-3 Tilburg JO18-2 0:00 Sportpark Burg. de Manlaan
  DDHC JO18-1 Push JO18-3 0:00 Sportpark Kloosterweg
ZATERDAG 6 APRIL 2024
  Tilburg JO18-2 Etten-Leur JO18-1 0:00 Sportpark Bredaseweg
  Warande JO18-2 Goirle JO18-1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Gilze-Rijen JO18-1 DDHC JO18-1 0:00 Sportpark de Vijf Eiken
  Push JO18-3 Breda JO18-3 0:00 Push
ZATERDAG 13 APRIL 2024
  Gilze-Rijen JO18-1 Warande JO18-2 0:00 Sportpark de Vijf Eiken
  Goirle JO18-1 Tilburg JO18-2 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Etten-Leur JO18-1 Push JO18-3 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  DDHC JO18-1 Breda JO18-3 0:00 Sportpark Kloosterweg
ZATERDAG 20 APRIL 2024
  Tilburg JO18-2 Gilze-Rijen JO18-1 0:00 Sportpark Bredaseweg
  Breda JO18-3 Etten-Leur JO18-1 0:00 Sportpark Burg. de Manlaan
  Push JO18-3 Goirle JO18-1 0:00 Push
  DDHC JO18-1 Warande JO18-2 0:00 Sportpark Kloosterweg
ZATERDAG 11 MEI 2024
  Warande JO18-2 Tilburg JO18-2 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Gilze-Rijen JO18-1 Push JO18-3 0:00 Sportpark de Vijf Eiken
  Goirle JO18-1 Breda JO18-3 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Etten-Leur JO18-1 DDHC JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'





 
Hoofdsponsor
Sponsors


Sponsorkliks

Agenda
Twitter
Download de App
Android app on Google Play