Hockey
MO18-3
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Trainer/coach | Stijn Loonen | |||
Manager | Ellen Ehmen | |||
Manager | Danny Koster |
Nog 1 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
11 mei | BH&BC Breda MO18-6 | 11:45 | 12:40 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Goes MO18-2 | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 44 | 22 | 0 |
2 | Breda MO18-6 | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 33 | 36 | 0 |
3 | Zundert MO18-1 | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 32 | 23 | 0 |
4 | Warande MO18-3 | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 50 | 22 | 0 |
5 | Walcheren MO18-2 | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 26 | 16 | 0 |
6 | Prinsenbeek MO18-3 | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 18 | 30 | 0 |
7 | Pelikaan MO18-5 | 11 | 1 | 0 | 1 | 10 | 14 | 68 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Zundert MO18-1 | Prinsenbeek MO18-3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO18-6 | Walcheren MO18-2 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Warande MO18-3 | Pelikaan MO18-5 | (14-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goes MO18-2 | Zundert MO18-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Goes MO18-2 | Prinsenbeek MO18-3 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pelikaan MO18-5 | Walcheren MO18-2 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zundert MO18-1 | Warande MO18-3 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Warande MO18-3 | Goes MO18-2 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO18-6 | Pelikaan MO18-5 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 21 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Prinsenbeek MO18-3 | Breda MO18-6 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Warande MO18-3 | Prinsenbeek MO18-3 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zundert MO18-1 | Breda MO18-6 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goes MO18-2 | Walcheren MO18-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Pelikaan MO18-5 | Goes MO18-2 | (0-11)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 24 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Walcheren MO18-2 | Zundert MO18-1 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Breda MO18-6 | Goes MO18-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pelikaan MO18-5 | Prinsenbeek MO18-3 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren MO18-2 | Warande MO18-3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande MO18-3 | Breda MO18-6 | (10-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek MO18-3 | Walcheren MO18-2 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zundert MO18-1 | Pelikaan MO18-5 | (7-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Prinsenbeek MO18-3 | Zundert MO18-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goes MO18-2 | Pelikaan MO18-5 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Zundert MO18-1 | Goes MO18-2 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pelikaan MO18-5 | Warande MO18-3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO18-6 | Prinsenbeek MO18-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 30 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Walcheren MO18-2 | Pelikaan MO18-5 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek MO18-3 | Goes MO18-2 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO18-3 | Zundert MO18-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Pelikaan MO18-5 | Breda MO18-6 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zundert MO18-1 | Walcheren MO18-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goes MO18-2 | Warande MO18-3 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Walcheren MO18-2 | Goes MO18-2 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek MO18-3 | Warande MO18-3 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO18-6 | Zundert MO18-1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 18 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Walcheren MO18-2 | Breda MO18-6 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande MO18-3 | Walcheren MO18-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goes MO18-2 | Breda MO18-6 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek MO18-3 | Pelikaan MO18-5 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 4 MEI 2024 | |||||||||
Walcheren MO18-2 | Prinsenbeek MO18-3 | 11:00 | Sportpark Vrijburg | ||||||
ZATERDAG 11 MEI 2024 | |||||||||
Pelikaan MO18-5 | Zundert MO18-1 | 10:15 | Sportpark 'Hulsdonk' | ||||||
Breda MO18-6 | Warande MO18-3 | 12:40 | Sportpark Burg. de Manlaan |