Hockey
Heren Vet B
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Michiel de Munk |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | MHCD H30-2 | 10:00 | 11:00 | uit | route | ||
2 jun | MHC DES H30-2 | thuis | |||||
9 jun | VMHC H30-1 | 11:25 | 12:30 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Warande H30-1 | 15 | 37 | 11 | 4 | 0 | 57 | 19 | 0 |
2 | DES H30-2 | 15 | 23 | 7 | 2 | 6 | 50 | 39 | 0 |
3 | Goirle H30-1 | 13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 44 | 21 | 0 |
4 | Tilburg H30-3 | 14 | 21 | 7 | 0 | 7 | 31 | 42 | 0 |
5 | Drunen H30-2 | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 19 | 25 | 0 |
6 | Rapid H30-2 | 14 | 12 | 4 | 3 | 7 | 30 | 42 | 3 |
7 | Vlijmen H30-1 | 15 | 3 | 0 | 3 | 12 | 13 | 56 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | DES H30-2 | Drunen H30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande H30-1 | Tilburg H30-3 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Vlijmen H30-1 | Rapid H30-2 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Drunen H30-2 | Vlijmen H30-1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goirle H30-1 | Warande H30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg H30-3 | DES H30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Goirle H30-1 | Tilburg H30-3 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande H30-1 | Rapid H30-2 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Vlijmen H30-1 | DES H30-2 | (2-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Drunen H30-2 | Warande H30-1 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid H30-2 | Goirle H30-1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Goirle H30-1 | Drunen H30-2 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande H30-1 | DES H30-2 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid H30-2 | Tilburg H30-3 | (4-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Tilburg H30-3 | Vlijmen H30-1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Drunen H30-2 | Rapid H30-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Vlijmen H30-1 | Warande H30-1 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES H30-2 | Goirle H30-1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Goirle H30-1 | Vlijmen H30-1 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid H30-2 | DES H30-2 | (4-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg H30-3 | Drunen H30-2 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Tilburg H30-3 | Warande H30-1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Drunen H30-2 | DES H30-2 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid H30-2 | Vlijmen H30-1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Vlijmen H30-1 | Drunen H30-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES H30-2 | Tilburg H30-3 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande H30-1 | Goirle H30-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Tilburg H30-3 | Goirle H30-1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid H30-2 | Warande H30-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES H30-2 | Vlijmen H30-1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Vlijmen H30-1 | Tilburg H30-3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goirle H30-1 | Rapid H30-2 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande H30-1 | Drunen H30-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Drunen H30-2 | Goirle H30-1 | (0-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES H30-2 | Warande H30-1 | (5-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Goirle H30-1 | DES H30-2 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid H30-2 | Drunen H30-2 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande H30-1 | Vlijmen H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Drunen H30-2 | Tilburg H30-3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Vlijmen H30-1 | Goirle H30-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES H30-2 | Rapid H30-2 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 4 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Tilburg H30-3 | Rapid H30-2 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Vlijmen H30-1 | Rapid H30-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES H30-2 | Drunen H30-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande H30-1 | Tilburg H30-3 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Goirle H30-1 | Warande H30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Drunen H30-2 | Vlijmen H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg H30-3 | DES H30-2 | (3-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Vlijmen H30-1 | DES H30-2 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande H30-1 | Rapid H30-2 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Goirle H30-1 | Tilburg H30-3 | 10:00 | Sportpark 'Van de Wildenberg' | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Rapid H30-2 | Goirle H30-1 | 10:30 | Sportpark Molenvliet | ||||||
Drunen H30-2 | Warande H30-1 | 11:00 | Rekreatiepark | ||||||
Tilburg H30-3 | Vlijmen H30-1 | 12:15 | Sportpark Bredaseweg | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Warande H30-1 | DES H30-2 | 0:00 | Sportpark 'Paterserf' | ||||||
Goirle H30-1 | Drunen H30-2 | 10:45 | Sportpark 'Van de Wildenberg' | ||||||
Rapid H30-2 | Tilburg H30-3 | 14:15 | Sportpark Molenvliet | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Drunen H30-2 | Rapid H30-2 | 11:00 | Rekreatiepark | ||||||
DES H30-2 | Goirle H30-1 | 12:30 | Sportpark 'Eikendijk' | ||||||
Vlijmen H30-1 | Warande H30-1 | 12:30 | Sportpark 'Hoge Heide' | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Tilburg H30-3 | Drunen H30-2 | 0:00 | Sportpark Bredaseweg | ||||||
Goirle H30-1 | Vlijmen H30-1 | 10:30 | Sportpark 'Van de Wildenberg' | ||||||
Rapid H30-2 | DES H30-2 | 14:15 | Sportpark Molenvliet |
Hoofdsponsor
Sponsors
Sponsorkliks
Agenda
27-5 | Coachgesprekken JO10 tm JO18 |
28-5 | Coachgesprekken JO10 tm JO18 |
15-6 | Jongste Jeugd slotdag |
Klik hier voor de de gehele agenda |
Twitter
Tweets van @MHCdeWarande
Download de App