LOGIN
00001.png 00002.png 00003.jpg 00004.png 00005.png 00006.jpg 00010.jpg 00011.jpg 00012.jpg 00013.jpg 00018.jpg 00019.png 00020.png 00021.png 00022.png 00024.png 00028.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Heren Vet C

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Rick Heerdink Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt MHC De Warande H30-1
13:30 14:00 thuis Van Oers
12 mrt B.H.V. Push H30-3
15
uit route
19 mrt DDHC H30-1
thuis
26 mrt Hockeyclub Schouwen Duiveland H30-1
thuis
2 apr MHC Tempo H30-2
thuis
16 apr G.H.C. RAPID H30-1
45
uit route
23 apr HC Walcheren H30-1
thuis
21 mei BH&BC Breda H30-5
thuis
4 jun HC Etten-Leur H30-2
thuis
11 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-4
25
uit route
7 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid H30-1 10 28 9 1 0 62 8 0
2 Walcheren H30-1 10 25 8 1 1 51 13 0
3 Warande H30-1 10 21 7 0 3 20 13 0
4 Tempo H30-2 10 15 4 3 3 16 14 0
5 DDHC H30-1 10 15 4 3 3 21 23 0
6 Push H30-3 10 13 4 1 5 14 25 0
7 Breda H30-5 10 13 3 4 3 22 18 0
8 HSD H30-1 10 11 2 5 3 24 24 0
9 Etten-Leur H30-2 10 8 2 2 6 17 36 0
10 Zwart-Wit H30-4 10 3 1 0 9 14 41 0
11 Warande H30-2 10 0 1 0 9 6 52 3


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Warande H30-1 Warande H30-2 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Etten-Leur H30-2 DDHC H30-1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HSD H30-1 Breda H30-5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 Walcheren H30-1 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Push H30-3 Zwart-Wit H30-4 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Warande H30-2 Push H30-3 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-2 Etten-Leur H30-2 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HSD H30-1 Zwart-Wit H30-4 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 Rapid H30-1 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Etten-Leur H30-2 Walcheren H30-1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. DDHC H30-1 Warande H30-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 Zwart-Wit H30-4 (8-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Warande H30-1 Tempo H30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Push H30-3 HSD H30-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Breda H30-5 Etten-Leur H30-2 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Walcheren H30-1 Warande H30-1 (5-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HSD H30-1 Warande H30-2 (7-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-2 DDHC H30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Push H30-3 Rapid H30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Etten-Leur H30-2 Zwart-Wit H30-4 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DDHC H30-1 Walcheren H30-1 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Warande H30-1 Breda H30-5 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HSD H30-1 Rapid H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-2 Warande H30-2 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Push H30-3 Etten-Leur H30-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Walcheren H30-1 Tempo H30-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 DDHC H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-4 Warande H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. DDHC H30-1 Warande H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. DDHC H30-1 Zwart-Wit H30-4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Warande H30-1 Push H30-3 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. HSD H30-1 Etten-Leur H30-2 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Walcheren H30-1 Warande H30-2 (14-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Warande H30-1 HSD H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 Etten-Leur H30-2 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 Walcheren H30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Push H30-3 DDHC H30-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-4 Tempo H30-2 (3-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. HSD H30-1 DDHC H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 Warande H30-2 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Warande H30-1 Rapid H30-1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-2 Push H30-3 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 17 NOVEMBER 2022
.. Tempo H30-2 Breda H30-5 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Zwart-Wit H30-4 Breda H30-5 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-2 HSD H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Etten-Leur H30-2 Warande H30-2 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Push H30-3 Walcheren H30-1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Warande H30-2 Zwart-Wit H30-4 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. HSD H30-1 Walcheren H30-1 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Warande H30-1 Etten-Leur H30-2 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 Push H30-3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-2 Rapid H30-1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
.. Warande H30-2 Rapid H30-1 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Rapid H30-1 DDHC H30-1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
.. Walcheren H30-1 Zwart-Wit H30-4 (3-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Zwart-Wit H30-4 Push H30-3 0:00 Sportpark Ginneken
  Walcheren H30-1 Rapid H30-1 0:00 Sportpark Vrijburg
  DDHC H30-1 Etten-Leur H30-2 0:00 Sportpark Kloosterweg
  Warande H30-2 Warande H30-1 14:00 Sportpark 'Paterserf'
  Breda H30-5 HSD H30-1 14:15 Sportpark Burg. de Manlaan
ZONDAG 12 MAART 2023
  Warande H30-1 DDHC H30-1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Etten-Leur H30-2 Tempo H30-2 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Rapid H30-1 Breda H30-5 0:00 Sportpark Molenvliet
  Zwart-Wit H30-4 HSD H30-1 0:00 Sportpark Ginneken
  Push H30-3 Warande H30-2 0:00 Push
ZONDAG 19 MAART 2023
  HSD H30-1 Push H30-3 0:00 Sportboulevard Sportblok
  Zwart-Wit H30-4 Rapid H30-1 0:00 Sportpark Ginneken
  Walcheren H30-1 Etten-Leur H30-2 0:00 Sportpark Vrijburg
  Tempo H30-2 Warande H30-1 0:00 Sportpark Rozenoord
  Warande H30-2 DDHC H30-1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Warande H30-1 Walcheren H30-1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Etten-Leur H30-2 Breda H30-5 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Rapid H30-1 Push H30-3 0:00 Sportpark Molenvliet
  Warande H30-2 HSD H30-1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  DDHC H30-1 Tempo H30-2 0:00 Sportpark Kloosterweg
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Rapid H30-1 HSD H30-1 0:00 Sportpark Molenvliet
  Zwart-Wit H30-4 Etten-Leur H30-2 0:00 Sportpark Ginneken
  Breda H30-5 Warande H30-1 0:00 Sportpark Burg. de Manlaan
  Walcheren H30-1 DDHC H30-1 0:00 Sportpark Vrijburg
  Warande H30-2 Tempo H30-2 0:00 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Warande H30-1 Zwart-Wit H30-4 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Etten-Leur H30-2 Push H30-3 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Rapid H30-1 Warande H30-2 0:00 Sportpark Molenvliet
  Tempo H30-2 Walcheren H30-1 0:00 Sportpark Rozenoord
  DDHC H30-1 Breda H30-5 0:00 Sportpark Kloosterweg
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Etten-Leur H30-2 HSD H30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Push H30-3 Warande H30-1 0:00 Push
  Zwart-Wit H30-4 DDHC H30-1 0:00 Sportpark Ginneken
  Breda H30-5 Tempo H30-2 0:00 Sportpark Burg. de Manlaan
  Warande H30-2 Walcheren H30-1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 14 MEI 2023
  HSD H30-1 Warande H30-1 0:00 Sportboulevard Sportblok
  Etten-Leur H30-2 Rapid H30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Walcheren H30-1 Breda H30-5 0:00 Sportpark Vrijburg
  Tempo H30-2 Zwart-Wit H30-4 0:00 Sportpark Rozenoord
  DDHC H30-1 Push H30-3 0:00 Sportpark Kloosterweg
ZONDAG 21 MEI 2023
  Rapid H30-1 Warande H30-1 0:00 Sportpark Molenvliet
  DDHC H30-1 HSD H30-1 0:00 Sportpark Kloosterweg
  Push H30-3 Tempo H30-2 0:00 Push
  Zwart-Wit H30-4 Walcheren H30-1 0:00 Sportpark Ginneken
  Warande H30-2 Breda H30-5 0:00 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Breda H30-5 Zwart-Wit H30-4 0:00 Sportpark Burg. de Manlaan
  Walcheren H30-1 Push H30-3 0:00 Sportpark Vrijburg
  HSD H30-1 Tempo H30-2 0:00 Sportboulevard Sportblok
  DDHC H30-1 Rapid H30-1 0:00 Sportpark Kloosterweg
  Warande H30-2 Etten-Leur H30-2 0:00 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Etten-Leur H30-2 Warande H30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Rapid H30-1 Tempo H30-2 0:00 Sportpark Molenvliet
  Walcheren H30-1 HSD H30-1 0:00 Sportboulevard Sportblok
  Push H30-3 Breda H30-5 0:00 Push
  Zwart-Wit H30-4 Warande H30-2 0:00 Sportpark Ginneken





 
Hoofdsponsor
Sponsors


Sponsorkliks

Agenda
Twitter
Download de App
Android app on Google Play