MO12-1
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Assistent trainer | Leonie van Geel-Lugtenberg | |||
Trainer | Anne Beskers | |||
Assistent trainer/coach | Marcel Meijers | |||
Coach | Monique Damen | |||
Manager | Suzanne Huyben |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
4 mei | MHC De Warande JO12-2 | 10:20 | 10:50 | uit | route | ||
Oefenwedstrijd | |||||||
25 mei | BH&BC Breda MO12-2 | uit | route | ||||
1 jun | B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO12-4 | 09:50 | 10:50 | thuis | Tandarts Ridder | ||
8 jun | HC Gilze Rijen MO12-1 | uit | route | ||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Push MO12-3 | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 27 | 6 | 0 |
2 | Warande MO12-1 | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 17 | 12 | 0 |
3 | Breda MO12-2 | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 16 | 9 | 0 |
4 | Gilze-Rijen MO12-1 | 7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 17 | 14 | 0 |
5 | Tilburg MO12-7 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 15 | 19 | 0 |
6 | Zwart-Wit MO12-4 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 35 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Zwart-Wit MO12-4 | Breda MO12-2 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO12-1 | Push MO12-3 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gilze-Rijen MO12-1 | Tilburg MO12-7 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Breda MO12-2 | Gilze-Rijen MO12-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Push MO12-3 | Zwart-Wit MO12-4 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg MO12-7 | Warande MO12-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande MO12-1 | Breda MO12-2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gilze-Rijen MO12-1 | Zwart-Wit MO12-4 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg MO12-7 | Push MO12-3 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Zwart-Wit MO12-4 | Warande MO12-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gilze-Rijen MO12-1 | Push MO12-3 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO12-2 | Tilburg MO12-7 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande MO12-1 | Gilze-Rijen MO12-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Push MO12-3 | Breda MO12-2 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg MO12-7 | Zwart-Wit MO12-4 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Push MO12-3 | Warande MO12-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO12-2 | Zwart-Wit MO12-4 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg MO12-7 | Gilze-Rijen MO12-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Gilze-Rijen MO12-1 | Breda MO12-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO12-4 | Push MO12-3 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO12-1 | Tilburg MO12-7 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Breda MO12-2 | Warande MO12-1 | 0:00 | Sportpark Burg. de Manlaan | ||||||
Zwart-Wit MO12-4 | Gilze-Rijen MO12-1 | 8:45 | Sportpark Ginneken | ||||||
Push MO12-3 | Tilburg MO12-7 | 10:50 | Push | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Tilburg MO12-7 | Breda MO12-2 | 0:00 | Sportpark Bredaseweg | ||||||
Push MO12-3 | Gilze-Rijen MO12-1 | 8:30 | Push | ||||||
Warande MO12-1 | Zwart-Wit MO12-4 | 10:50 | Sportpark 'Paterserf' | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Breda MO12-2 | Push MO12-3 | 0:00 | Sportpark Burg. de Manlaan | ||||||
Gilze-Rijen MO12-1 | Warande MO12-1 | 0:00 | Sportpark de Vijf Eiken | ||||||
Zwart-Wit MO12-4 | Tilburg MO12-7 | 12:25 | Sportpark Ginneken |