MO12-3
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Coach | Esther Naalden | |||
Manager | Rosalie van Poorten | |||
Manager | Silvy Martens | |||
Trainer | Ilse Mulders | |||
Trainer | Veerle de Rooij | |||
Coach | Nancy van Arendonk |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | B.H.V. Push MO12-5 | 08:40 | 09:10 | thuis | Tandarts Ridder | ||
1 jun | DDHC MO12-2 | uit | route | ||||
8 jun | MHC DES MO12-5 | 08:30 | 09:00 | thuis | Tandarts Ridder | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Warande MO12-3 | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 27 | 12 | 0 |
2 | Etten-Leur MO12-4 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 20 | 12 | 0 |
3 | DES MO12-5 | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 27 | 15 | 0 |
4 | DDHC MO12-2 | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 13 | 15 | 0 |
5 | Push MO12-5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 12 | 12 | 0 |
6 | Teteringen MO12-3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 9 | 42 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Etten-Leur MO12-4 | DDHC MO12-2 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Teteringen MO12-3 | Warande MO12-3 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Push MO12-5 | DES MO12-5 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande MO12-3 | Etten-Leur MO12-4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DDHC MO12-2 | Push MO12-5 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES MO12-5 | Teteringen MO12-3 | (7-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | DDHC MO12-2 | DES MO12-5 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO12-4 | Teteringen MO12-3 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Push MO12-5 | Warande MO12-3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Etten-Leur MO12-4 | DES MO12-5 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Teteringen MO12-3 | Push MO12-5 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO12-3 | DDHC MO12-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Push MO12-5 | Etten-Leur MO12-4 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DDHC MO12-2 | Teteringen MO12-3 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES MO12-5 | Warande MO12-3 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | DDHC MO12-2 | Etten-Leur MO12-4 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES MO12-5 | Push MO12-5 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO12-3 | Teteringen MO12-3 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Push MO12-5 | DDHC MO12-2 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO12-4 | Warande MO12-3 | (3-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Teteringen MO12-3 | DES MO12-5 | (1-9)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
DES MO12-5 | DDHC MO12-2 | 0:00 | Sportpark 'Eikendijk' | ||||||
Warande MO12-3 | Push MO12-5 | 9:10 | Sportpark 'Paterserf' | ||||||
Teteringen MO12-3 | Etten-Leur MO12-4 | 10:30 | Sportpark 'De Gouwen' | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
DES MO12-5 | Etten-Leur MO12-4 | 0:00 | Sportpark 'Eikendijk' | ||||||
DDHC MO12-2 | Warande MO12-3 | 0:00 | Sportpark Kloosterweg | ||||||
Push MO12-5 | Teteringen MO12-3 | 11:45 | Push | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Warande MO12-3 | DES MO12-5 | 9:00 | Sportpark 'Paterserf' | ||||||
Etten-Leur MO12-4 | Push MO12-5 | 11:20 | Sportpark 'Hoge Neerstraat' | ||||||
Teteringen MO12-3 | DDHC MO12-2 | 15:20 | Sportpark 'De Gouwen' |