Dames 1
Teamfoto |
|
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
12 mei | MHC Fletiomare D1 | 11:30 | 12:45 | thuis | Van Oers | ||
26 mei | B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 | 11:05 | 12:45 | uit | route | ||
2 jun | SV Phoenix D1 | thuis | |||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Warande D1 | 19 | 46 | 14 | 4 | 1 | 57 | 20 | 0 |
2 | HUDITO D1 | 19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 38 | 33 | 0 |
3 | DES D1 | 19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 38 | 37 | 0 |
4 | Fletiomare D1 | 19 | 29 | 8 | 5 | 6 | 31 | 28 | 0 |
5 | Zwart-Wit D1 | 19 | 28 | 7 | 7 | 5 | 37 | 33 | 0 |
6 | Phoenix D1 | 19 | 27 | 7 | 6 | 6 | 25 | 23 | 0 |
7 | MEP D1 | 19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 31 | 27 | 0 |
8 | Kromhouters D1 | 19 | 24 | 7 | 3 | 9 | 24 | 36 | 0 |
9 | Nieuwegein D1 | 19 | 22 | 5 | 7 | 7 | 30 | 38 | 0 |
10 | Etten-Leur D1 | 19 | 16 | 4 | 4 | 11 | 27 | 38 | 0 |
11 | IJsseloever D1 | 19 | 14 | 2 | 8 | 9 | 19 | 31 | 0 |
12 | Berkel-Rodenrijs D1 | 19 | 13 | 2 | 7 | 10 | 28 | 41 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kromhouters D1 | Zwart-Wit D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D1 | Nieuwegein D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande D1 | IJsseloever D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur D1 | Phoenix D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D1 | DES D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | MEP D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D1 | Warande D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES D1 | MEP D1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Phoenix D1 | Kromhouters D1 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJsseloever D1 | Etten-Leur D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nieuwegein D1 | HUDITO D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit D1 | Fletiomare D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kromhouters D1 | IJsseloever D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D1 | Phoenix D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | MEP D1 | HUDITO D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande D1 | DES D1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit D1 | Nieuwegein D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D1 | Kromhouters D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES D1 | Etten-Leur D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Phoenix D1 | Zwart-Wit D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJsseloever D1 | Fletiomare D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nieuwegein D1 | MEP D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kromhouters D1 | DES D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Phoenix D1 | Nieuwegein D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande D1 | MEP D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur D1 | HUDITO D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit D1 | IJsseloever D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | HUDITO D1 | Warande D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | HUDITO D1 | Kromhouters D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D1 | Zwart-Wit D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES D1 | Fletiomare D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJsseloever D1 | Phoenix D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nieuwegein D1 | Warande D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | MEP D1 | Etten-Leur D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Fletiomare D1 | HUDITO D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur D1 | Warande D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kromhouters D1 | MEP D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJsseloever D1 | Nieuwegein D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit D1 | DES D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Phoenix D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Warande D1 | Kromhouters D1 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | MEP D1 | Fletiomare D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES D1 | Phoenix D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D1 | Zwart-Wit D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D1 | IJsseloever D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nieuwegein D1 | Etten-Leur D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kromhouters D1 | Etten-Leur D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D1 | Nieuwegein D1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Phoenix D1 | HUDITO D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJsseloever D1 | DES D1 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit D1 | MEP D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D1 | Warande D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Etten-Leur D1 | Fletiomare D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande D1 | Zwart-Wit D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D1 | IJsseloever D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | MEP D1 | Phoenix D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kromhouters D1 | Nieuwegein D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Nieuwegein D1 | DES D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D1 | HUDITO D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D1 | Kromhouters D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Phoenix D1 | Warande D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJsseloever D1 | MEP D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit D1 | Etten-Leur D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | DES D1 | HUDITO D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D1 | MEP D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Phoenix D1 | Etten-Leur D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJsseloever D1 | Warande D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nieuwegein D1 | Fletiomare D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit D1 | Kromhouters D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kromhouters D1 | Phoenix D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur D1 | IJsseloever D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D1 | Nieuwegein D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | MEP D1 | DES D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D1 | Zwart-Wit D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | HUDITO D1 | MEP D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D1 | Etten-Leur D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES D1 | Warande D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJsseloever D1 | Kromhouters D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Phoenix D1 | Fletiomare D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nieuwegein D1 | Zwart-Wit D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Etten-Leur D1 | DES D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kromhouters D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande D1 | HUDITO D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | MEP D1 | Nieuwegein D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit D1 | Phoenix D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D1 | IJsseloever D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | HUDITO D1 | Etten-Leur D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES D1 | Kromhouters D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJsseloever D1 | Zwart-Wit D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D1 | Fletiomare D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nieuwegein D1 | Phoenix D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | MEP D1 | Warande D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Zwart-Wit D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kromhouters D1 | HUDITO D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D1 | DES D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur D1 | MEP D1 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Phoenix D1 | IJsseloever D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande D1 | Nieuwegein D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande D1 | Etten-Leur D1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D1 | Fletiomare D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | MEP D1 | Kromhouters D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D1 | Phoenix D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DES D1 | Zwart-Wit D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nieuwegein D1 | IJsseloever D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 28 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Etten-Leur D1 | Nieuwegein D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kromhouters D1 | Warande D1 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJsseloever D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Phoenix D1 | DES D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit D1 | HUDITO D1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D1 | MEP D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Etten-Leur D1 | Kromhouters D1 | 12:45 | Sportpark 'Hoge Neerstraat' | ||||||
Warande D1 | Fletiomare D1 | 12:45 | Sportpark 'Paterserf' | ||||||
MEP D1 | Zwart-Wit D1 | 12:45 | Gem. sportpark | ||||||
HUDITO D1 | Phoenix D1 | 12:45 | Sportpark 'Kruithuisweg' | ||||||
Nieuwegein D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | 12:45 | Sportpark 'Rijnhuizen' | ||||||
DES D1 | IJsseloever D1 | 12:45 | Sportpark 'Eikendijk' | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Berkel-Rodenrijs D1 | DES D1 | 0:00 | Sportpark 'Het Hoge Land' | ||||||
Phoenix D1 | MEP D1 | 0:00 | Sportpark Koeburgweg | ||||||
Zwart-Wit D1 | Warande D1 | 12:45 | Sportpark Ginneken | ||||||
Nieuwegein D1 | Kromhouters D1 | 12:45 | Sportpark 'Rijnhuizen' | ||||||
Fletiomare D1 | Etten-Leur D1 | 12:45 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
IJsseloever D1 | HUDITO D1 | 12:45 | Sportpark IJsseloever | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Warande D1 | Phoenix D1 | 0:00 | Sportpark 'Paterserf' | ||||||
HUDITO D1 | Berkel-Rodenrijs D1 | 0:00 | Sportpark 'Kruithuisweg' | ||||||
MEP D1 | IJsseloever D1 | 12:45 | Gem. sportpark | ||||||
DES D1 | Nieuwegein D1 | 12:45 | Sportpark 'Eikendijk' | ||||||
Kromhouters D1 | Fletiomare D1 | 12:45 | Sportpark Rauwenhof | ||||||
Etten-Leur D1 | Zwart-Wit D1 | 12:45 | Sportpark 'Hoge Neerstraat' |
Hoofdsponsor
Sponsors
Sponsorkliks
Agenda
27-5 | Coachgesprekken JO10 tm JO18 |
28-5 | Coachgesprekken JO10 tm JO18 |
15-6 | Jongste Jeugd slotdag |
Klik hier voor de de gehele agenda |
Twitter
Tweets van @MHCdeWarande
Download de App