LOGIN
00001.png 00002.png 00003.jpg 00004.png 00005.png 00006.jpg 00010.jpg 00011.jpg 00012.jpg 00013.jpg 00018.jpg 00019.png 00020.png 00021.png 00022.png 00024.png 00028.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 september| Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 7523 HC Oranje Rood Oranje-Rood MA1 10:55 12:10 Van Oers  info
MA2 1611 MHC Tempo MA1 45 13:30 15:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA3 1604 HC Etten-Leur MA5 17:10 17:40 Van Oers  info
Fluiten: Frank Doggen (Heren Vet C) en Johan Leenaars
MA4 1632 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MA7 25 17:00 17:55 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA5 1646 MHC DES MA5 09:45 10:15 Xpert Clinic  info
Fluiten: Rosalie Ladestein (Dames Jong 3) en Gijsje Leenders (Dames Jong 3)
MA6 1634 MHC Rapide MA3 90 12:45 14:45 uit -   info
MB1 7759 AH & BC MB1 56 10:10 12:10 uit -   info
MB2 2312 HC Tilburg MB3 25 16:20 17:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB3 2331 HC Gilze Rijen MB1 17:20 17:50 Mooibouw  info
Fluiten: Florian Beerta (Heren 3) en Sander van der Maas (Heren 3)
MB4 2330 HC Tilburg MB11 15:50 16:35 Xpert Clinic  info
Fluiten: Ilse d' Hooghe (Dames Jong 2) en Dilara Kasapoglu (Dames Jong 2)
MC1 3475 HC Etten-Leur MC1 09:20 10:20 Van Oers  info
Fluiten: Nicole Pietersen (Hockey7 mix) en Wendy van Breemen (Dames 2)
MC2 3137 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MC4 09:45 10:30 Mooibouw  info
Fluiten: Pippi Doggen (MA3) en Eva Beskers (MA3)
MC3 3119 MHC Made MC3 15 08:00 09:00 uit -   info
MC4 3240 B.H.V. Push MC9 15 07:30 08:30 uit -   info
MC5 3187 VMHC MC4 14:30 15:00 Xpert Clinic  info
Fluiten: Nisa Aklale (MA5) en Annebel Stolwerk (MA5)
MD1 4255 HC Etten-Leur MD2 30 09:30 11:00 uit -   info
MD2 4182 HC Tilburg MD6 08:10 08:40 Mooibouw  info
Fluiten: Johan Leenaars en Robert Wilting
MD3 4181 MHCD MD2 11:50 12:20 Mooibouw  info
Fluiten: Cleo van Heezik (MB3) en Minke Bogaarts (MB3)
MD4 4237 Berkel Enschot Berkel-Enschot MD4 12:55 13:25 Xpert Clinic  info
Fluiten: Suze Roelands (MB4) en Merel van Keulen (MB4)
JA1 6914 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JA1 12:40 14:00 Van Oers  info
Fluiten: Marco Joosen en Marcel Stiefelhagen
JA2 128 MHC Tempo JA1 45 11:15 12:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JA3 142 MHCD JA2 30 13:30 14:30 uit -   info
JB1 7395 Loenense MHC JB1 13:10 14:10 Mooibouw  info
Fluiten: Frank Doggen (Heren Vet C) en Jack van Beek (Heren Vet A)
JB2 347 MHC Bommelerwaard JB1 31 13:40 15:00 uit -   info
JB3 338 Berkel Enschot Berkel-Enschot/Udenhout JB2 15:15 16:00 Mooibouw  info
Fluiten: Niels van Alphen (Trimhockey senioren) en Peter Floor (Trimhockey senioren)
JC1 731 Were Di Tilburg JC1 14:50 15:50 Van Oers  info
Fluiten: Teun Kerklaan (JA1) en Marcel Stiefelhagen
JC2 620 Oudenbosch JC1 35 08:40 10:00 uit -   info
JD1 1029 Hockeyclub Prinsenbeek /Etten-Leur JD1 25 06:50 08:15 uit -   info
JD2 1040 Hockeyclub Berlicum JD1 11:05 11:50 Xpert Clinic  info
Fluiten: Ed Scherps en Robert Wilting

26 september| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 6099 R.M.H.C. de Pelikaan M6E1 45 10:50 12:05 uit -   info
M6E2 5726 B.N.M.H.C. Zwart-Wit M6E4 25 09:25 10:20 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M6E3 5737 BH&BC Breda M6E5 08:25 08:58 Van Oers  info
  Veld A3  
M8E1 5544 DDHC M8E1 08:30 09:00 Ko & Flo  info
M8E2 5214 B.N.M.H.C. Zwart-Wit M8E4 11:30 12:00 Ko & Flo  info
MF2A 6677 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MF3 25 08:20 09:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MF2B 6361 R.M.H.C. de Pelikaan MF4 45 10:50 12:05 uit -   info
J6E1 4666 R.M.H.C. de Pelikaan J6E1 08:20 08:50 Van Oers  info
  Veld A1  
J8E1 4595 MHC De Warande J8E2 10:00 10:30 Ko & Flo  info
J8E2 4595 MHC De Warande J8E1 0 10:00 10:30 uit -   info
J8E3 4603 Hockeyclub Prinsenbeek J8E1 13:00 13:30 Ko & Flo  info
JF2A 5011 B.N.M.H.C. Zwart-Wit JF1 25 07:35 08:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   






 
Hoofdsponsor
Sponsors


Sponsorkliks

Agenda
Twitter
Download de App
Android app on Google Play