LOGIN
00001.png 00002.png 00003.jpg 00004.png 00005.png 00006.jpg 00010.jpg 00011.jpg 00012.jpg 00013.jpg 00018.jpg 00019.png 00020.png 00021.png 00022.png 00024.png 00028.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MO12-2

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Femke Marijnissen Email
Coach Michiel de Munk Email
Manager Annemiek Buytenhek Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 mrt MHC Liberty MO12-2
14:20 14:50 thuis Mooibouw
9 mrt M.H.C. Goirle MO12-3
30
10:20 11:20 uit route
16 mrt HC Tilburg MO12-5
14:00 14:30 thuis Tandarts Ridder
23 mrt Hockeyclub Prinsenbeek MO12-2
08:30 09:00 thuis Tandarts Ridder
6 apr MHCD MO12-2
30
11:30 12:30 uit route
13 apr MHC Liberty MO12-2
15
uit route
20 apr M.H.C. Goirle MO12-3
12:30 13:00 thuis Mooibouw
25 mei HC Tilburg MO12-5
25
uit route
1 jun Hockeyclub Prinsenbeek MO12-2
25
uit route
8 jun MHCD MO12-2
11:40 12:10 thuis Van Oers
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Drunen MO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Liberty MO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Prinsenbeek MO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Warande MO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Goirle MO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tilburg MO12-5 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 2 MAART 2024
  Tilburg MO12-5 Goirle MO12-3 9:30 Sportpark Bredaseweg
  Drunen MO12-2 Prinsenbeek MO12-2 12:30 Rekreatiepark
  Warande MO12-2 Liberty MO12-2 14:50 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 9 MAART 2024
  Prinsenbeek MO12-2 Tilburg MO12-5 10:15 Sportpark 'De Heikant'
  Liberty MO12-2 Drunen MO12-2 11:15 Sportpark Alexander
  Goirle MO12-3 Warande MO12-2 11:20 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZATERDAG 16 MAART 2024
  Liberty MO12-2 Prinsenbeek MO12-2 9:30 Sportpark Alexander
  Drunen MO12-2 Goirle MO12-3 10:45 Rekreatiepark
  Warande MO12-2 Tilburg MO12-5 14:30 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 23 MAART 2024
  Warande MO12-2 Prinsenbeek MO12-2 9:00 Sportpark 'Paterserf'
  Goirle MO12-3 Liberty MO12-2 12:55 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Tilburg MO12-5 Drunen MO12-2 15:30 Sportpark Bredaseweg
ZATERDAG 6 APRIL 2024
  Liberty MO12-2 Tilburg MO12-5 0:00 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek MO12-2 Goirle MO12-3 0:00 Sportpark 'De Heikant'
  Drunen MO12-2 Warande MO12-2 12:30 Rekreatiepark
ZATERDAG 13 APRIL 2024
  Goirle MO12-3 Tilburg MO12-5 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Liberty MO12-2 Warande MO12-2 0:00 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek MO12-2 Drunen MO12-2 0:00 Sportpark 'De Heikant'
ZATERDAG 20 APRIL 2024
  Tilburg MO12-5 Prinsenbeek MO12-2 0:00 Sportpark Bredaseweg
  Drunen MO12-2 Liberty MO12-2 10:45 Rekreatiepark
  Warande MO12-2 Goirle MO12-3 13:00 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 25 MEI 2024
  Tilburg MO12-5 Warande MO12-2 0:00 Sportpark Bredaseweg
  Goirle MO12-3 Drunen MO12-2 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Prinsenbeek MO12-2 Liberty MO12-2 0:00 Sportpark 'De Heikant'
ZATERDAG 1 JUNI 2024
  Liberty MO12-2 Goirle MO12-3 0:00 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek MO12-2 Warande MO12-2 0:00 Sportpark 'De Heikant'
  Drunen MO12-2 Tilburg MO12-5 10:45 Rekreatiepark
ZATERDAG 8 JUNI 2024
  Tilburg MO12-5 Liberty MO12-2 0:00 Sportpark Bredaseweg
  Goirle MO12-3 Prinsenbeek MO12-2 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Warande MO12-2 Drunen MO12-2 12:10 Sportpark 'Paterserf'





 
Hoofdsponsor
Sponsors


Sponsorkliks

Agenda
Twitter
Download de App
Android app on Google Play